2018. Április 23. Hétfő  Béla

16°C / 28°C

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Nemzetközi gokartversenyt nyert a kecskeméti fiatal

Nemzetközi gokartversenyt nyert a kecskeméti Janecskó Adrián a múlt hétvégén Csehországban. Adrián 12 éves kora óta gokartozik versenyszinten, és számos kiváló eredményre lehet büszke. Nemzetközi versenyen azonban első ízben állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

2018.04.20. 07:36

Szépen szerepeltek a KTE ifjú birkózói Halason

Ismét a csipke városában rendeztek birkózó megmérettetést szombaton a Halasi Farkasok. A Dékáni Sportcsarnok adott otthont  a magas színvonalú eseménynek, melyet Bányai Gábor országgyűlési képviselő és Szűcs Csaba Kiskunhalas alpolgármestere nyitott meg.

2018.04.15. 20:38

Ellenfeleik füleit csipkézték Halason a kecskeméti kis birkózók

Immár hagyományosan, a Kiskunhalasi Birkózó Szakosztály idén is megrendezte a Halas Kupát, melynek mezőnye 2018-ra nemzetközivé vált. Ez alkalommal egy híján kétszáz ifjú birkózó mérte össze tudását. A kecskeméti fiatalok szép eredményeket értek el a versenyen.

2018.04.14. 20:34

Mezei futó VB Párizs - Palkovits Pisti legyőzte a világot!

Hatalmas fölénnyel nyerte Palkovits István az ISF Mezei Futó Világbajnokság iskolai versenyét Párizsban.  A kecskeméti Bolyai János Gimnázium tanulója egyéniben megszerezte az aranyérmet 5500 méteres távon, a Bolyai János Gimnázium mezei futó csapata pedig a 16. helyen végzett.

2018.04.05. 09:20

Együttműködés a BÁCSVÍZ-KVSC és a Kecskeméti Sportiskola úszószakosztályai között

Szorosabb együttműködést folytat a jövőben a BÁCSVÍZ-KVSC és a Kecskeméti Sportiskola úszószakosztálya annak érdekében, hogy a Sportiskolából kinővő gyerekek zökkenőmentesen tudják pályafutásukat folytatni a KVSC-ben. Erről egyeztetett a két szakosztály, amikor Nagy Zoltán, a Bácsvíz-KVSC új edzője március 27-én meglátogatta a Sportiskola úszóit és értékelte az ott folyó munkát.

2018.03.31. 12:50

Kocsis Marcell újabb uszonyosúszó világkupa győzelme

Tovább tart a lendület a BÁCSVÍZ KVSC uszonyosúszóinál. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy a lignanoi (ITA) világkupán Kocsis Marcell junior korosztályban ismételten a dobogó legfelső fokára állhatott. A március 23-24-én megrendezett nemzetközi viadalon 20 ország 93 egyesületének 473 versenyzője állt rajthoz, akik között Marcin kívül Blaszák Lilla és Kolonics Milán is bizonyíthatta felkészültségét. A rangos viadalt végül a kecskemétiek egy aranyéremmel, és nyolc top tízes helyezéssel zárták.

2018.03.26. 21:06

Ismét több százan futottak a Vásárhelyi futáson

Immáron 24. alkalommal rendezték meg a Vásárhelyi Családi Futófesztivált és Félmaratont. A verseny idén is jó hangulattal telt, a hideg idő ellenére több százan futottak.

2018.03.24. 21:31

Négy bronz az Országos Torna Diákolimpia döntőn

2018. március 10-én rendezték a Torna Diákolimpia Országos Döntőjét. A budapesti versenyen három csapattal vett részt a Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola csapata. Mindhárom csapat szép eredményeket ért el, valamint az egyéni versenyen is ügyesek voltak a lányok.

2018.03.20. 20:00

Gregor László és Kácser Zita nyerte a 110. mezeifutó ob-t

A férfiaknál Gregor László, a nők mezőnyében pedig Kácser Zita nyerte a 110. mezeifutó országos bajnokságot, melyet szombaton rendeztek Kecskeméten.

2018.03.18. 12:55

Eredményesen szerepeltek a kis birkózók

Arany és ezüst Németországból, éremhullás Kiskőrösön: 25 pénzügyőrös kis birkózó küzdött hétvégén a szőnyegeken. Mindkét tornán eredményesen szerepeltek a fiatal sportolók.

2018.03.17. 20:31