2020. Április 4. Szombat  Izidor

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Az ifi Eb-t célozza meg Mészáros Dániel

Mészáros Dániel, a BÁCSVÍZ KVSC úszója jól szerepelt a XXXV. Bácsvíz Kupán, de elsősorban ez a verseny a felkészülés egyik állomása volt számára. A fiatal tehetség ugyanis komoly célokat tűzött ki a szezonra.

2020.03.12. 09:00

Több mint 1300 rajt a Bácsvíz Kupán

A hétvégén rendezi a Bácsvíz KVSC a XXXV. Bácsvíz Kupa Úszóversenyt. Több mint 300 sportoló száll vízbe a két nap alatt.

2020.03.07. 17:29

Remekeltek a Star Gym harcosai

Február 22-én két városban léptek a ringbe a Star Gym sportolói. Remekeltek a kecskemétiek, 11 arannyal és két ezüsttel zárták a napot.

2020.03.05. 17:00

Parádésan zárta a fedettpályás idényt a KARC-KESI

Parádésan zárták a fedettpályás idényt a KARC-KESI fiataljai Magyarország 2020. évi Ifjúsági és Junior Bajnokságán. A BOK csarnokban rendezett két napos monstre versenyen öt bajnoki cím, öt ezüst és két bronzérem mellett számos értékes döntős helyet gyűjtöttek a hírös város atlétái! Ezzel a teljesítménnyel a második legeredményesebb magyar klub volt a bajnokságon.

2020.03.02. 12:22

Asztalitenisz OB-t rendez Kecskemét

Február 28-a és március 1 között rendezi a Spartacus Sportkör és Közösségi Tér az Asztalitenisz Országos Bajnokságot. Több száz sportoló versenyez a hétvégén Kecskeméten.

2020.02.29. 20:48

Éjszakai forgatag volt a Spartacusnál

Éjszakai forgatagot tartottak múlt hét péntek este a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér asztalitenisz csarnokában. A délutáni órákban a nevezések után a Rév Szenvedélybeteg-segítő Szolgálat munkatársai interaktív játékokkal készültek.

2020.02.25. 11:31

A legjobb magyar asztaliteniszezők versenyeznek Kecskeméten

Soha nem volt ilyen nagyszabású országos asztalitenisz magyar bajnokság, mint amit február 28-a és március 1-je között Kecskeméten, a Hírös Sport Nonprofit Kft. által üzemeltetett Mercedes-Benz Sport Akadémián rendez a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér. Naponta 300-400 asztaliteniszező vesz részt az eseményen, és mintegy 70 versenyszámban avatnak majd magyar bajnokot.

2020.02.24. 09:42

Drabant Anita tarolt Karcagon

Február 20-23. között Karcagon tartották az Asztalitenisz Diákolimpia országos döntőjét. Drabant Anita, a Kecskeméti Református Gimnázium tanulója, a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér játékosa elhozta a győztesnek járó kupát.

2020.02.23. 17:37

KRVSE: 11 év után ismét háziverseny

Február 15-én első alkalommal rendezett házi versenyt a Kecskeméti Repülő és Vívó Sport Egyesület a Mercedes Benz Sport Akadémia Épületében.

2020.02.17. 11:22

A Jászberény nyerte az amatőr tornát

A Magyar Jégkorong Szövetség közreműködésével két alkalommal is amatőr tornát szerveznek Kecskeméten, amelynek a célja a hoki népszerűsítése. Ebből az elsőt vasárnap rendezték, amelyen a Jászberényi Warriors szerezte meg az aranyérmet.

2020.02.17. 08:00