2021. Július 23. Péntek  Lenke

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Két bajnoki címet is ünnepeltek a KESI Jégkorong Szakosztályának évzáróján

Különösen örömteli évzáró ünnepséget tartott csütörtök délután a Kecskeméti Sportiskola (KESI) Jégkorong Szakosztálya: ebben az évben – mint korábban tudósítottunk róla – az U14-es és az U16-os csapat is magyar bajnoki címet szerzett.

2021.06.17. 21:08

MIMÁS - Mindenki másképp egyforma

Röpke Kecskeméti Röplabda Sportegyesület három éve támogatja már főként az idősödők és a fogyatékkal élők egészségfejlesztését, szabadidősportját különféle programjai segítségével. Az alábbiakban Szamler László alelnök mutatja be eddigi tevékenységüket ezen a téren.

2021.05.26. 13:39

Mozogásszerető kecskemétiek, figyelem!

Sportolásra fel! A kecskeméti Egészségfejlesztési Iroda (EFI) május 22-től kihívást indít válaszható távon a futás, túrázás, nordic walking és kerékpározás szerelmeseinek. Részletek az alábbi plakáton.

2021.05.12. 16:00

Fiatal csapat mérette meg magát a kadet korosztályban

Kiskunfélegyházán, a Városi Sportcsarnokban rendeztek válogató versenyt a kadet korú fiúknak és lányoknak kötött és szabadfogásban. A csapat az alábbi közleményben számolt be sikereikről.

2021.05.08. 20:28

Szolnok csapatával mérkőzött a Kecskeméti Spartacus Sportkör

Szombaton került megrendezésre a 15. forduló az NB-II. Dél-Keleti csoportban. A kecskemétiek a Szolnok csapatát fogadták.

2021.04.12. 07:30

AZ EGÉSZSÉG MEGŐRZÉSE nem lehet csak egy RÖPKE pillanat

Három megye idős és fogyatékkal élő lakosságát mozgatta meg tereken, sportpályákon a „T.E.NY.É.R: Tér – Erő – Nyerő – Életmód – Reform” projekt, azonban a koronavírus-helyzet véget vetett a személyes találkozásoknak. Az egészséges életmódot támogató programelemek ma már az online térben zajlanak, de az érdeklődők száma nem csökken. Ebben nagy szerepe van annak, hogy sportolók segítik, buzdítják a dél-alföldi régió lakosait arra, hogy mozduljanak ki és sportoljanak.

2021.04.01. 16:34

Két bajnoki címet szereztek a jégkorongozók

Két hétvége, két magyar bajnoki cím a Kecskeméti Sportiskola jégkorongozóinak a mérlege, amely egy négy éve működő szakosztálytól kimagasló eredmény. Március 21-én Kecskeméten a KESI Sólymok U16- os csapata nyerte meg a 3X3 magyar jégkorongbajnokság döntőjét, miután 8:5-re győztek az FTC ellen. Egy héttel később a budapesti Óbudai Hoki Akadémián rendezett bajnoki döntőben a KESI U14 6:3-ra legyőzte a DVTK csapatát, ezzel megvédte a tavaly megszerzett bajnoki címét.

2021.04.01. 15:23

Kecskeméti döntős helyezések a felnőtt úszó OB-n

Március 23–27. között rendezték meg a CXXIII. Felnőtt Úszó Országos Bajnokságot a Duna Arénában. A BÁCSVÍZ KVSC hét serdülő és ifjúsági korosztályú versenyzővel indult Magyarország legrangosabb úszóversenyén. Az olimpiára és Európa-bajnokságra való kvalifikáció jegyében rendezett viadalon az előfutamok rendhagyó módon este kerültek megrendezésre, a döntők pedig a délelőtti órákban.

2021.03.29. 11:34

Magyar bajnok a KESI Sólymok U16-os csapata

A KESI Sólymok U16-os csapata nyerte meg a Kecskeméten megrendezett 3X3 magyar jégkorong bajnokság mai döntőjét. 8:5-re győztek az FTC ellen az utolsó mérkőzésen a kecskeméti Sólymok.

2021.03.21. 19:26

Rangos úszóversenyeken szerepeltek a sportiskola úszói

Januárban a Kecskeméti Fürdőben rendeztük meg a hagyományos Aranyhomok Kupa nemzetközi úszóversenyt, amelyen 33 csapat indult, majd március elején Hódmezővásárhely rendezte meg a Tavaszváró Úszóversenyt, amelyen 31 egyesület vett részt – tájékoztatott Poczó Elemér, a Kecskeméti Sportiskola úszószakosztályának a vezetője.

2021.03.18. 13:44