2018. Július 21. Szombat  Dániel

19°C / 30°C

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Elkezdődött az 51. Országos Gyermek Úszó Bajnokság

Július 18 és július 21 között rendezik meg az 51. Országos Gyermek Úszó Bajnokságot a Kecskeméti Fürdőben. Ma délután ünnepélyes megnyitóval vette kezdetét a jövő reménységeit felsorakoztató verseny.

2018.07.18. 18:28

A kecskeméti Bíró Melinda sikert aratott a Tenisz Korosztályos Vidék Bajnokságon

2018. június 19-28. között Nyíregyházán rendezték meg Magyarország második legrangosabb teniszversenyét, a Tenisz Korosztályos Vidék Bajnokságot. Kecskemétet Bíró Melinda képviselte, aki igen szép eredményekkel zárta a megmérettetést.

2018.07.01. 21:29

Elrajtolt a Trizoli Jótifuti a főtérről

Elrajtolt Kecskemétről a hatodik jótékonysági Trizoli Jótifuti Jótékonysági Futás/Bringázás, amelyben hat település vesz részt. Kecskemét mellett Ballószöget, Ágasegyházát, Izsákot, Páhit és Kiskőröst is érinti. Futók, biciklisek és kerekes székesek egyaránt indulhatnak.

2018.06.23. 09:21

Fussunk össze egy jó ügy érdekében!

Jótékonysági futást rendeznek jövő szombaton Kecskeméten. A cél az, hogy felhívják a figyelmet, mennyire fontos lenne a Lánchíd Sportpálya felújítása.

2018.05.18. 18:43

Pontyok helyett pontokat halásztak Baján városunk ifjú birkózói

Az ország egyik legnagyobb hagyományával rendelkező gyermek és diák emlékversenyén, a Popori Ottó emlékversenyen vett részt Baján a Pénzügyőr SE- Kecskeméti Birkózó Csapata, ahol kimagasló eredményeket értek el!

2018.05.12. 20:50

Négy aranyat hoztak el a judosok

A kecskeméti Hírös Judo Sport Egyesület négy fővel nevezett az Esélyegyenlőségi Nemzetközi Judo Kupa Utánpótlás Versenyre, mindannyian aranyérmesek lettek. A versenyt Marius Vizer úr a Nemzetközi Judo Szövetség ( IJF.) Elnöke, Dr. Tóth László úr a Magyar Judo Szövetség Elnöke, Langerné Victor Katalin társadalmi felzárkózásért felelős helyettes államtitkár asszony nyitotta meg.

2018.05.08. 10:13

Mészáros Dániel úszó éremesője a V4-ek versenyén

Mészáros Dániel a BÁCSVÍZ KVSC úszója a Magyar Ifjúsági Válogatott tagjaként remekelt a hétvégén a csehországi Pilsenben rendezett 4 Nemzet Nemzetközi Utánpótlás Úszóversenyen.

2018.05.07. 15:00

Öttusa-vk - Demeter Bence bronzérmes Kecskeméten

Demeter Bence bronzérmet nyert a kecskeméti öttusa világkupa-versenyen. A vasárnapi férfi döntőben volt még négy hazai versenyző: Regős Gergely 11., Demeter Gergely 20., Horváth Norbert 32., Szép Balázs pedig 36. lett.

2018.05.06. 19:58

Öttusa-vk - Öt magyar a férfi döntőben Kecskeméten

Öt magyar résztvevője lesz vasárnap a férfi döntőnek a kecskeméti öttusa világkupaversenyen.

2018.05.05. 09:21

Tihanics Zalán magyar bajnok

Kötöttfogású OB döntő után szabadfogásban is kiharcolta magának Zalánka a finálét, ám ezúttal magabiztosan győzelmet aratott.

2018.05.02. 19:51