2020. Szeptember 25. Péntek  Eufrozina

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

XVII. Mátra-kör: két aranyat hoztak a hegyről a KES Cycling Team bringásai

Az alföldi gyerekek elhozták a hegyet! Radics Milán (U17) harmadszor is aranyat szerzett, Csenki Csongor (U19) pedig a tavalyi bronz után idén a dobogó legfelső fokára állhatott a XVII. Mátra-körön.

2020.09.21. 17:41

Kecskeméti bringás a Junior Világkupán

Csenki Csongor, a KES Cycling Team országúti kerékpárosa az idei  teljesítményével kiérdemelte, hogy részt vegyen az első magyarországi junior világkupa-futamon. A Visegrad 4 Juniors augusztus 26-án rajtol, az ifjúsági korosztály európai  legjobbjaira a három versenynap alatt 280 kilométer (mezőnyverseny és időfutam) vár.

2020.08.26. 12:40

KES Cycling Team: aranyos hétvége a kecskeméti országútisoknál

Radics Milán egy aranyat és egy ezüstöt, Dobai Dávid egy aranyat nyert a 43. KSI Kupán, Csenki Csongor pedig megalapozta, hogy a magyar csapat tagjaként a világkupán indulhat.

2020.08.03. 16:26

Korosztályokon átívelő bronz

Mozgalmas és eredményes hétvégén van túl a Kecskeméti Első Sor Cycling Team. Több helyszínen és több korosztályban álltunk rajthoz, hogy összemérjük felkészültségünket a hazai élvonallal.

2020.07.29. 11:28

Remekül kezdték a szezont a kecskeméti országúti bringások - Videóval

A Szlovák Kupán kezdték meg a versenyszezont a Kecskeméti Első Sor országúti kerékpárosai. Egy héttel ezelőtt Szerbiában már egyedülálló sikert ért el Radics Milán, a sportegyesület bringása. A csapat részt vett a hétvégén megrendezett Gella Kupán, melyen egy tömeges bukásban 50 résztvevő esett el. Az egyik kecskeméti kerékpáros súlyosan megsérült.

2020.07.14. 15:02

Taroltak a kecskeméti bringások Szerbiában

A legjobbnak járó „sárga trikót” szerezte meg Radics Milán, a Kecskeméti Első Sor SE bringása, a 8. alkalommal megrendezett „Talents of Belgrade” nemzetközi utánpótlás kerékpárversenyen.

2020.07.08. 17:12

V. Vad Kunság gravel túra

Február 23-án ötödik alkalommal vágnak neki a kecskeméti és Kecskemét környéki bringások, hogy két keréken hódítsák meg a téli Kiskunságot. Az esemény a Winter Kúp elnevezésű versenysorozat zárófordulója, így igen színes lesz a mezőny: hobbisták, túrázók, versenyzők, új és régi arcok állnak a rajthoz, hogy feszegessék a határaikat, és a Kiskunsági Nemzeti Park határait.

2020.02.14. 11:05

Cycloross OB - Kecskemét országos bajnoka: Radics Milán!

Radics Milán, a Szeleshát Birtok Kecskeméti ES bringása lett az U17-es korosztály országos bajnoka. A kiváló fiatal sportoló Szeberényi Gyula Tamás alpolgármestertől vette át az aranyérmet, valamint a bajnoki trikót, melyet egy éven keresztül viselhet. De a csapatnak sikerült egy ezüstöt is megcsípnie, Fűzva Ambrus révén.

2020.01.12. 20:29

Épül a pálya a vasárnapi Cyclocross Országos Bajnokságra

Sáfár Tamás és a lelkes kecskeméti bringásai már pénteken kivonultak a Benkó Zoltán Szabadidőközpontba, hogy előkészítsék a terepet, kijelöljék a vasárnapi országos bajnokság nyomvonalát. A föld fagyos volt, de a hangulat korántsem. Mindenki vidáman kalapált, kordonozott, és nyeregbe pattanva tesztelte az eredményt.

2020.01.10. 18:50

Kecskemét2020 Cyclocross Országos Bajnokság – A szabadidőközpontban rendezik az ország legfontosabb téli kerékpárversenyét

A kecskeméti Benkó Zoltán Szabadidőközpontban rendezik a téli kerékpársport legjobban várt, és legtöbb profi versenyzőt felvonultató megmérettetését, a Cyclocross Országos Bajnokságot. A Január 12-én (vasárnap) 10-15 óráig zajló versenyen nagyon sok helyi bringás is rajthoz áll.

2020.01.06. 08:28