2022. December 5. Hétfő  Vilma

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Súlyos vereséggel tért haza Kozármislenyből a KNKSE

Az első játékrészben többé-kevésbé működött a Kecskemét támadójátéka a jó erőkből álló Kozármisleny ellen, ám a második játékrészben osztálykülönbség volt a két gárda között, így a hazaiak – ilyen fölénnyel is – megérdemelten nyerték meg a találkozót.

2022.12.03. 21:03

A záró tíz percben lefagyott, így kikapott a KTE-Piroska Szörp

A 6. helyen álló Vecsést fogadta a KTE-Piroska Szörp a férfi kézilabda NB I/B 13. fordulójában. A találkozó 50 percig kiegyenlített volt, ám a végjátékban a vendégek felülkerekedtek, és négy góllal győztek (27–31).

2022.12.02. 21:19

A Vecsés ellen folytatná remek hazai sorozatát a KTE-Piroska Szörp

Eddig sem volt könnyű dolga Tóth Norbert legénységének, de pénteken igazi nagyvad látogat a Messzi István Sportcsarnokba. A Vecsés nagyszerű lőlappal rendelkezik, így a Kecskemétnek minden tudására és elszántságára szükség lesz ahhoz, hogy újabb győzelemmel örvendeztesse meg a hazai közönséget.

2022.11.30. 08:34

Jó formában utazik Kozármislenybe a KNKSE

Fontos győzelmet szerzett legutóbb a kecskeméti női kézilabdacsapat; Berkes-Kaiser Melittáék a Pénzügyőr csapatát múlták felül egy góllal (31-30), ezzel megszerezték első győzelmüket a bajnokságban. Remélhetőleg a hírös városiak ezzel a diadallal megtörik a jeget, noha roppant erős ellenfélhez utaznak szombaton; a Kozármisleny otthonában bravúr lenne a pontszerzés.

2022.11.29. 11:39

Megszerezte első győzelmét a Kecskeméti NKSE a bajnokságban

Óriási küzdelemben, ám végig vezetve, megérdemelten nyert hazai pályán a Kecskeméti NKSE a Pénzügyőr ellen.

2022.11.27. 13:48

A második félidőben döntött a Győr a KTE-Piroska Szörp ellen

A harmadik helyezett Győr otthonában lépett pályára a KTE-Piroska Szörp a férfi kézilabda NB I/B 12. fordulójában. Az első félidő után döntetlennel vonultak szünetre a felek, ám a második játékrészt hét góllal a győriek nyerték, így magabiztos hazai siker lett a vége (33–26).

2022.11.26. 07:54

Női kézilabda: a Pénzügyőrt fogadja vasárnap a KNKSE

Az elmúlt hétvégén sem ért véget a Kecskemét vesszőfutása a női kézilabda NB I/B-ben, Mátrai Péter tanítványai a jó erőkből álló Komárommal szemben 13 góllal maradtak alul (33-20). Egyetlen könnyű mérkőzése sem lesz a hírös városiaknak a másodosztályban, de nehéz helyzetük ellenére mindent megtesznek a pontszerzés érdekében. Vasárnap délelőtt (!) a Pénzügyőr ellen lesz lehetőségük bizonyítani, hazai pályán.

2022.11.24. 11:24

Erőltetett menet: pénteken Győrben lép pályára a KTE-Piroska Szörp

Egy héten belül a harmadik tétmérkőzés vár a kecskeméti férfi kézilabda csapatra, a BFKA-Balatonfüred elleni győztes (30-21) vasárnapi bajnoki megmérettetést követően kedden a KTE az élvonalbeli Cegléd gárdáját fogadta a Liga Kupában (24-35), pénteken pedig már a dobogós Győr otthonában vizitálnak a hírös harcosok.

2022.11.23. 16:07

Női kézilabda: húsz percig tudta tartani magát a KNKSE a Komárom ellen

Továbbra sincs győzelme a Kecskemétnek a női kézilabda NB I/B-ben. Mátrai Péter tanítványai ezúttal Tatabányán maradtak alul a Komárom csapata ellen (33-20), és még mindig az utolsó helyen állnak a bajnokságban.

2022.11.20. 22:32

Kézilabda: egy félidő alatt hengerelt a KTE-Piroska Szörp

Sok problémája adódott a héten a Kecskemétnek, és az első félidőben úgy tűnt, ez rányomja bélyegét a BFKA-Balatonfüred elleni találkozóra. A második játékrészben azonban megrázta magát a KTE-Piroska Szörp, és magabiztosan megnyerte a mérkőzést.

2022.11.20. 19:29