2019. Február 22. Péntek  Gerzson

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Kilenc gólos győzelemmel indította a tavaszt a KNKSE

Vasárnap megkezdték a tavaszi tétmérkőzések sorát a Kecskeméti NKSE lányai is. A Messzi István Sportcsarnokban az Orosháza volt az ellenfelünk. A találkozó óriási kecskeméti dominanciát és magabiztos, 24-15-ös hazai győzelmet hozott.

2019.02.17. 21:25

A bajnokaspiránssal találkozik szombaton a KTE-Piroska Szörp

Hosszú pihenő után hétvégén folytatódnak a küzdelmek a kézilabda bajnokságokban. A KTE-Piroska Szörp férfi kézilabdacsapata szombaton Orosházára utazik, Ocsovai Zsolt tanítványai a listavezető otthonából próbálják elhozni a pontokat. A téli időszakban Liga Kupa mérkőzésekkel készülő kecskemétieket fűtheti a visszavágás vágya, hiszen ősszel a zöld-sárgák ugyan szoros meccsen, de elvitték a pontokat a hírös városból.

2019.02.15. 11:18

45 percig meccsben volt a KTE-Piroska Szörp

Kedden este a KTE-Piroska Szörp a Liga Kupa harmadik mérkőzésén az NBI-ben szereplő Dabast fogadta a Messzi István Sportcsarnokban. A mieink 45 percig játékban voltak, végül 27-33-as vereséget szenvedtek.

2019.01.16. 08:39

Liga Kupa: a Dabast fogadja kedden a KTE-Piroska Szörp

Alig pihenték ki a kecskeméti férfi kézilabdázók a pénteki, Cegléd elleni Liga Kupa találkozót (24-27), máris újabb NB I-es ellenfelet fogadnak kedden, 19.00 órakor a Messzi István Sportcsarnokban.

2019.01.14. 18:10

Pénteken az NB I-es Ceglédet fogadja a KTE-Piroska Szörp

Január 3-án már komplett edzőszerelésben találkoztak a kecskeméti férfi kézilabdázók a Messzi István Sportcsarnokban. Nem ünnepelhették hosszan az újév beköszöntét, hiszen január 11-én pénteken 19.00 órakor már Liga Kupa találkozón fogadják a Cegléd élvonalbeli csapatát.

2019.01.09. 11:19

Kézilabda: a Balmazújvárost fogadja a KTE-Piroska Szörp

Roppant nehéz finis vár a kecskeméti férfi kézilabdacsapatra; Bujdosó Mátéék előbb a Balmazújvárost fogadják a Messzi István Sportcsarnokban, aztán az esztendő utolsó tétmérkőzésén Békésre utaznak, ahol korábban a hírös városiak számára nemigen termett babér.

2018.11.29. 11:03

Dobogón tanyázó csapatot győztek le a kecskeméti kézilabdás lányok

Vasárnap este az előkelő, dobogós pozícióban állomásozó Hajdúnánás csapatát fogadták a kecskeméti kézilabdás lányok. Rendkívül jól megszervezett játékának köszönhetően 27-23-ra a KNKSE diadalmaskodott.

2018.11.26. 08:33

Bajnokaspiráns ellen hengerelt a KTE-Piroska Szörp

Péntek este a bajnoki címre törő Algyő kézilabdacsapata látogatott a Messzi István Sportcsarnokba. Szenzációs második félidei teljesítményének köszönhetően 32-25-re győzedelmeskedett a KTE-Piroska Szörp.

2018.11.24. 01:28

Férfi kézilabda: sorsdöntő meccs jön a KTE-Piroska Szörp életében

Nagyon besűrűsödött a mezőny a férfi kézilabda NB I/B Keleti-csoportjában. Az egyes fordulókban rendre meglepő eredmények születnek, valamint a tabella 5. helyén álló Kecskemét és a sereghajtó, 12. Mizse KC között csupán 3 (!) bajnoki pont a különbség. Ugyanakkor az elmúlt héten a Lajosmizse döntetlent játszott a tavaly még élvonalbeli PLER gárdájával. Jól látszik, hogy bárhol, bármi megtörténhet, így a megszokottnál is kiélezettebb csatára számíthatnak a kézilabdabarátok.

2018.11.22. 11:40

A NB I-es Egert fogadja hétfőn a KTE-Piroska Szörp

NB I-es ellenféllel mérkőzik meg a KTE-Piroska Szörp férfi kézilabdacsapata a Magyar Kupa 3. fordulójában, Kecskeméten.

2018.11.18. 11:44