2019. Október 23. Szerda  Gyöngyi

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Kiesett a kupában a KNKSE

Kedd este a női kézilabda Magyar Kupa harmadik fordulójában a Kecskeméti NKSE az NBI-ben szereplő Szent István SE ellen lépett pályára a Messzi István Sportcsarnokban. A KNKSE tíz góllal kapott ki, így kiesett a Magyar Kupából.

2019.10.23. 09:05

Újabb vereséget szenvedett a KNKSE

Vasárnap este itthon lépett pályára a KNKSE. Az NBI/B keleti csoport ötödik fordulójában a PC Trade Szeged volt az ellenfél. Hét góllal győztek a vendégek.

2019.10.21. 06:26

Megvan az első győzelem

Vasárnap este a női kézilabda NBI/B keleti csoport harmadik fordulójában a KNKSE a Gödi SE-t fogadta a Messzi István Sportcsarnokban. Öt góllal győzött csapatunk.

2019.10.06. 20:33

Sima győzelem az Ózd ellen

Péntek este a KTE-Piroska Szörp férfi kézilabda csapata az Ózdot fogadta a Messzi István Sportcsarnokban. A Kecskemét az első félidőben eldöntötte a meccset.

2019.10.05. 06:23

Győzelem az első hazai bajnokin

Péntek este játszotta első hazai meccsét a KTE-Piroska Szörp. A férfi kézilabda NBI/B keleti csoport második fordulójában a Nyíregyházát fogadta a Messzi István Sportcsarnokban.

2019.09.20. 21:35

Meglepő vereség az első fordulóban

Vasárnap játszotta első bajnoki meccsét a KNKSE a Messzi István Sportcsarnokban. A női kézilabda NBI/B keleti csoport első fordulójában a Balmazújváros volt a Kecskemét ellenfele.

2019.09.15. 21:16

Továbbjutott a kupában a KNKSE

Szerda délután a KNKSE női kézilabda csapata a Szeged ellen játszott a Messzi István Sportcsarnokban. Szinte végig vezetett csapatunk és kilenc ponttal megnyerte a mérkőzést. Így továbbjutott a Magyar Kupában

2019.09.05. 08:00

Helyt álltak a fiatalok az Algyő elleni felkészülési meccsen

Újabb felkészülési mérkőzést játszott a KTE-Piroska Szörp, ezúttal az Algyő csapata látogatott a Messzi István Sportcsarnokba. Ocsovai Zsolt pihentette a rutinosabb játékosait, de a fiatalok is helyt álltak a jó erőkből álló ellenfél ellen, a vége: 24 – 33.

2019.08.28. 17:08

„Ez egy kiváló próbatétel volt számomra” – Interjú a Kínából hazatérő Szrnka Leventével

Szrnka Levente, a Kecskeméti TE Kézilabda Szakosztályának játékosa idén nyáron a kínai Szuperliga tagjaként próbálhatta ki magát, mint idegenlégiós. Levente negyvenhárom napot töltött a kézilabda terén még feltörekvőnek számító országban, legnagyobb élményeit, sikereit pedig velünk is megosztotta.

2019.08.15. 12:06

Olaszország ellen is győzött a magyar kézilabda válogatott

Vasárnap a Messzi István Sportcsarnokban játszotta utolsó EB selejtező mérkőzését a magyar kézilabda- válogatott Olaszország ellen. Csapatunk három góllal győzött, és csoportelsőként jutott ki a kontinensviadalra.

2019.06.18. 00:29