2021. Január 23. Szombat  Zelma

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Felsőházi rájátszást ért a döntetlen a Fradi ellen

Döntetlen is elég volt a kecskeméti felsőházi álmok eléréséhez, és ez össze is jött a Ferencváros ellen pénteken este az Aramis SE sportcsarnokában. Habár korán gólt szereztek a fővárosiak, nem roppant meg az SG Kecskemét Futsal együttese, és végül pontot raboltak, ami egyben azt is jelenti, hogy már biztosan a felsőházban folytathatják február második felében a bajnokságot.

2021.01.22. 22:08

Kiegyenlített meccset játszott a KTE HUFBAU a Békéscsabával

A KTE HUFBAU első felkészülési mérkőzését az NBII-es Békéscsaba vendégeként játszotta le. Gombos Zsolt mindenkinek egy félidőt adott ezúttal, a kiegyenlített találkozón végül Máris fejese döntött a 82. percben.

2021.01.16. 17:01

Futsal - A cél, hogy bebiztosítsuk felsőházi szereplésünket

Január 18-án, hétfőn 19:00 órakor a Nyírgyulaj ellen folytatódik az NBI-es bajnokság az SG Kecskemét Futsal számára. Győzelem esetén a kék oroszlánok már biztosan a felsőházi rájátszás tagjai lesznek.

2021.01.15. 13:07

Évzáró rangadó következik szerdán Debrecenben

A cívis városiakkal játssza az SG Kecskemét Futsal együttese a naptári év utolsó mérkőzését szerdán 18:30-tól.

2020.12.22. 09:56

Tisztes helytállás az MVFC otthonában

A hét második bajnoki meccsét pénteken a BL-szereplő MVFC Berettyóújfalu otthonában játszotta a kiváló formában lévő SG Kecskemét Futsal. A gólokban gazdag összecsapáson végül 7-5-ös hazai győzelemmel ért véget.

2020.12.18. 20:44

Nincs eredménykényszer, jöhet a Berettyó

A héten a második bajnoki összecsapás vár az SG Kecskemét Futsal játékosaira. Pénteken a Bajnokok Ligájában is érdekelt MVFC Berettyóújfalu ellen lépnek pályára a kék oroszlánok.

2020.12.17. 11:29

Továbbra is vezeti a tabellát a KTE HUFBAU

A KTE HUFBAU az FTC II-t fogadta a mai napon. A kecskeméti csapat 3-1-re megnyerte a bajnoki rangadót, így továbbra is vezeti a tabellát.

2020.11.29. 19:26

Újabb zártkapus rangadó vár a KTE HUFBAU-ra

A KTE HUFBAU az NBIII. 20. fordulójában az FTC II-t fogadja vasárnap a Széktói Stadionban zártkapus bajnokin. A két csapat a nyitányon találkozott legutóbb egymással, akkor a Népligeti Sportcentrumban tartotta a pontokat a Ferencváros 1-0-os sikerével.

2020.11.28. 11:55

Fontos 3 pontot zsebelt be az SG Kecskemét Futsal

Hosszú idő után újra hazai környezetben léphetett pályára az SG Kecskemét Futsal csapata, ám a koronavírus miatti korlátozások miatt ezúttal nézők nélkül kellett megküzdeniük soros ellenfelükkel, az Aramis SE-vel. A végig izgalmas összecsapáson végül hazai siker született. 6-4-es sikerével nagy lépést tett felsőházi álmai felé a Koós-alakulat.

2020.11.23. 22:06

A hajrában nyerte meg a rangadót a KTE HUFBAU

A KTE HUFBAU a bajnokság 19. fordulójában a harmadik helyen álló Iváncsa KSE-t fogadta. Az ősz egyik legnagyobb rangadóján egészen a hajráig gyűrték eredménytelenül egymást a csapatok, akkor azonban jött a hazai gól, ami három pontot ért.

2020.11.22. 20:11