2021. Július 23. Péntek  Lenke

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Magabiztos győzelem az első edzőmeccsen

Csütörtökön este az NBI-es újonc TFSE vendégeként lépett pályára az SG Kecskemét Futsal a felkészülés első edzőmeccsén. Koós Károly alakulata 4-1-re tudott nyerni a fővárosban.

2021.07.23. 11:30

KTE HUFBAU: Katona Bálint kölcsönbe érkezik FTC-től

Fiatal támadó középpályással bővült a KTE HUFBAU játékoskerete, Katona Bálint a Ferencvárosi TC-től érkezik kölcsönbe csapatunkhoz.

2021.07.22. 18:06

Szuhodovszki Soma is a KTE HUFBAU játékosa

Az ETO FC Győrtől érkezik újabb friss igazolásunk, Szuhodovszki Soma, aki a középpályán bővítheti Szabó István lehetőségeit.

2021.07.21. 10:07

KTE HUFBAU: kedvező jegy- és bérletárak a másodosztályban is

Mostanra véglegessé váltak a klub 2021/2022-es szezonjának jegy- és bérletárai. Igyekeztek kedvezményt biztosítani azoknak, akik eddig is kitartóan buzdították a csapatot, emellett olyan árakat meghatározni, melyek illeszkednek a másodosztály többi klubjához is.

2021.07.20. 21:36

KTE HUFBAU: Bodor Zoltánra hosszú kihagyás vár

Térdsérülést szenvedett fiatal a csapat középpályása, Bodor Zoltán a Makó elleni edzőmeccsen, mely után segítséggel tudta csak elhagyni a pályát. Azóta sajnos kiderült, hogy hosszú kihagyás vár rá.

2021.07.20. 19:03

Scoregoal: csütörtökön jön az első edzőmeccs

Már egy hete, hogy megkezdte a felkészülést az SG Kecskemét Futsal együttese a következő idényre. Csütörtökön 20:30-tól pedig már edzőmeccs vár a csapatra a TFSE otthonában.

2021.07.20. 10:05

KTE HUFBAU: Újra hazai pályán, a Makó jön

Hosszabb idő után újra hazai edzőmeccset játszik a KTE HUFBAU, csapatunk szombaton 9:30-kor a Makót fogadja a Széktói Stadionban, így szurkolóink is újra megnézhetik, hol is tartunk a felkészülésben.

2021.07.16. 08:38

KTE HUFBAU: Döntetlent játszottunk Békéscsabán

Csapatunk szerdán Békéscsabán játszott 2x60 perces edzőmeccset az Előre vendégeként. A találkozó első játékrészében a hazaiak szereztek vezetést büntetőből, amit a mérkőzés végéhez közeledve Marsa Levente egyenlített ki, kialakítva ezzel az 1-1-es végeredmény. Folytatás szombaton 9:30-kor a Makó ellen, immáron hazai környezetben.

2021.07.14. 21:21

Sikerrel zárta az edzőtábort a KTE HUFBAU

Csapatunk szombaton lezárta a szlovéniai edzőtábort, az ND Beltinci vendégeként játszottunk edzőmeccset, melyet magabiztosan meg is nyertünk.

2021.07.10. 20:34

Négy gólt lőtt a KTE a kis Fradinak

A KTE HUFBAU lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését, csapatunk a Ferencváros II.-t fogadta szombaton a Széktói Stadionban. Szabó István igyekezett mindenkinek hasonló terhelést adni, a második félidőben ez gólokkal is társult.

2021.07.03. 17:14