2019. Október 23. Szerda  Gyöngyi

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Nagy sikerrel kezdték a bajnokságot az U15-ösök

Kecelen kezdték meg a megyei futsalbajnokság küzdelmeit az U15-ösök. Móra Viktor tanítványai 36(!) gólt rúgtak, és mindössze egyet kaptak.

2019.10.21. 09:56

Kilencet számoltak a vendégekre Maczelkáék

Vasárnap az SC Hirös- Ép az Izsákot fogadta a Műkertvárosi Sportcentrumban a megye II-es bajnokságban.

2019.10.20. 21:43

Itthon tartotta a pontokat a KLC

Szombaton a megye I-es bajnokság 11. fordulójában a Kecskeméti LC a Kecelt fogadta a Széktói Stadionban. A Kecskemét nagyon magabiztosan hozta le a találkozót, a vége 4-0, így Nagy Lajos tanítványai megszerezték első hazai győzelmüket.

2019.10.20. 09:14

A vezetőedző szerint élvonalba illőek a körülmények

„A klub az élvonalban is megkapta volna az induláshoz szükséges licencet” –  nyilatkozta egy ma (szerdán) megjelent interjúban Zoran Kuntics, a Kecskeméti TE nyáron kinevezett vezetőedzője a Nemzeti Sportnak.

2019.10.09. 21:05

Egy félidőn keresztül partiban volt a Scoregoal

A tavalyi bajnok látogatott Kecskemétre a férfi futsal NBI ötödik fordulójában. Koós Károly tanítványai pedig nem tisztelték túl ellenfelüket, és egy félidőn át igencsak megnehezítették dolgukat.

2019.10.01. 06:02

Nyolc gól idegenben

Hétvégén a megye II-es labdarúgó bajnokság hatodik fordulójában a Vasutas ellen lépett pályára az SC Hirös-Ép. Két játékos szerezte a Kecskemét találatait.

2019.09.30. 20:55

Nyert a csapat, de az edző mégsem maradéktalanul elégedett

Hozta a kötelező három pontot a KTE HUFBAU, amikor ma este hazai pályán 4-0-ra győzte le a Dunaharaszti MTK-t. Zoran Kuntics, a csapat edzője ennek ellenére felemásnak látta a focisták teljesítményét.

2019.09.29. 21:39

Vajon szerencsét hoz az új szurkolói sál?

A KTE HUFBAU vasárnap este hat órakor ismét a Széktói Stadionban lép pályára, a bajnokság 8. fordulójában a Dunaharaszti MTK látogat hozzánk, a cél pedig a csak a három pont megszerzése lehet. A mérkőzés érdekessége, hogy hosszabb szünet után ismét villanyfényes összecsapásra kerül sor – a meccs előtt pedig már kapható lesz a klub új szurkolói sálja.

2019.09.29. 08:42

Évet nyitott a Kecskeméti LC

Hétfő este hivatalosan is megnyitotta a 2019/2020-as bajnoki szezont a Kecskeméti Labdarúgó Club a Széktói Stadion Műfüves pályáján. Az évnyitón összegezték a tavalyi évet, majd az idei szezon céljairól beszéltek a szülőknek.

2019.09.24. 08:25

Itthon tartotta a pontokat az SC Hirös-ÉP

Vasárnap első hazai meccsét játszotta az SC Hirös- Ép. A megye II-es bajnokság 5. fordulójában a KHTK II ellen játszott a Kecskemét a Műkertvárosi Sportcentrumban.

2019.09.22. 20:37