2020. Január 27. Hétfő  Angelika

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

A KRC nyerte a forduló rangadóját

Vasárnap este a HÉP-KRC a férfi röplabda extraliga harmadik fordulójában a MAFC-BME csapatát fogadta a Messzi István Sportcsarnokban. A Kecskemét itthon tartotta a pontokat, miután szettveszteség nélkül legyőzte a fővárosi alakulatot.

2020.01.27. 06:30

A hétvégén a Palota RSC csapatát fogadja a HÉP-RÖPKE SE

A hírös városi csapat 2020. január 26-án 19:00 órai kezdettel lép pályára a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola sportcsarnokában.

2020.01.21. 22:03

Újabb bravúrt hajtott végre a HÉP-RÖPKE SE

A Jászberény otthonába látogatott el a kecskeméti csapat, ahol rendkívül szoros küzdelemben 3:1-es szettarányban sikerült nyernie a RÖPKE gárdájának.

2020.01.19. 21:15

A Messzi István Sportcsarnokban rendezik a férfi röplabda Magyar Kupa döntőjét

Az év első elnökségi ülését tartotta a Magyar Röplabda Szövetség, amely az ügyek fontossága miatt teljes létszámban képviseltették magukat a tagok.

2020.01.10. 14:43

Öt szettben győzött a Röpke SE

Vasárnap játszotta az első meccsét a HÉP-Röpke SE. Kiélezett küzdelemben, hazai pályán, 3:2-es szett arányban felülkerekedtek lányaink a DSZC-Eötvös DSE gárdáján.

2020.01.06. 06:08

A HÉP-RÖPKE SE a DSZC-Eötvös DSE ellen kezdi meg az évet

A kecskeméti csapat 2020. január 5-én 17:00kor játssza az év első mérkőzését a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola sportcsarnokában.

2019.12.30. 19:49

Nagyot küzdött, de alul maradt a HÉP-RÖPKE SE

Rangadónak számító mérkőzésen fogadta a kecskeméti csapat a Közgáz SC gárdáját, melyet a vendégek nyertek 1:3-as arányban.

2019.12.17. 22:07

Kiütéses győzelem a Kazincbarcika ellen

Vasárnap este a HÉP-KRC férfi röplabda csapata az NBI A csoport 10. fordulójában a VRC Kazincbarcika csapatát fogadta a Messzi István Sportcsarnokban. A Kecskemét az első két szettben szorosan, a harmadikban simán nyert, így három-nullára győzte le a barcikát, felzárkózva a tabella második helyére.

2019.12.15. 22:45

Hozta a kötelezőt a HÉP-RÖPKE SE

Szombat délután fölényes győzelmet aratott a kecskeméti gárda a lista utolsó helyén álló Kistext csapata fölött.

2019.12.07. 20:06

Vereséggel zárult a rangadó a HÉP-RÖPKE SE számára

A rangadónak számító összecsapáson a RÖPKE az első szettet fölényesen megnyerte a Szegeddel szemben, azonban ezután a hazaiak, ha pár ponttal is, de felül kerekedtek a hírös városiakon. A mérkőzést követően a HÉP-RÖPKE SE jelenleg a hatodik helyet foglalja el a tabellán.

2019.12.01. 20:07