2020. Április 4. Szombat  Izidor

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Boronkay Péter továbbra is motivált, és keményen készül

Bár a tokiói paralimpiát jövőre tartják, és számos verseny elmarad a közeljövőben, Boronkay Péter világ- és Európa-bajnok magyar paratriatlonista gőzerővel edz. Futóedzéseit a Kecskeméti Arborétumban tartja, itt beszélgettünk vele arról, milyen hatása van a vírushelyzetnek egy élsportoló mindennapjaira.

2020.04.04. 10:11

Rajtra kész a KEFO Motorsport és a KMS’ 19

Igazán mutatósra sikeredett a KEFO Motorsport idei versenyekre szánt versenyautója. A csapat, bár a járvány miatt nem versenyezhet, folyamatosan készül, hogy bármikor rajthoz tudjon állni. Sőt már készül a 2021-es versenyekre szánt KMS’20 is.

2020.04.02. 17:26

Koós Károly: Most kell megmutatni igazán, ki a legény a gáton

Egy hete még optimista volt Koós Károly, az SG Kecskemét Futsal vezetőedzője. Most már több viharfelhőt lát a szakember, de igyekszik megőrizni a motivációját, és ezt a csapata számára is átadni, amennyire lehetséges ez a koronavírus veszélyhelyzet idején.

2020.03.25. 16:13

Online edzés

Néhány könyv, egy hátizsák, egy szék és egy öntött vas serpenyő is elég ahhoz, hogy elvégezzük otthon azt az edzésformát, amit egyébként a kondi- vagy edzőteremben végeztünk. A járvány terjedésének megelőzése érdekében a legtöbb terem már bezárt, így az edzők úgy döntöttek, hogy online formában távedzéseket tartanak.

2020.03.24. 18:00

Kitűnően szerepeltek a sportiskola úszói a BÁCSVÍZ Kupán

Bronzérmes lett a Kecskeméti Sportiskola úszócsapata a jubileumi XXXV. BÁCSVÍZ KUPA Úszóversenyen, amelyet március 7-én és 8-án rendeztek a Kecskeméti Fürdőben. A versenyen 28 egyesület 350 versenyzője állt rajtkőre, az egyesületek közötti versenyben az Érdi Úszósport Kft. és a BÁCSVÍZ KVSC csapata mögött a harmadik helyen végeztek a KESI úszói.

2020.03.24. 10:10

Koós Károly: Összetartva kell fellépnünk most ebben a nehéz időszakban

A koronavírus veszélyhelyzet miatt az MLSZ felfüggesztette az összes bajnokságot, így a férfi futsal NBI-et is. Az SG Kecskemét Futsal vezetőedzőjét, Koós Károlyt kérdeztük a kialakult helyzetről.

2020.03.18. 09:40

Már mától zárt kapusak a hazai mérkőzések

Az Operatív Törzs javaslatait megtárgyalva, Magyarország kormánya ma úgy döntött, hogy vészhelyzetet hirdet ki. A sporteseményeket a visszavonásig zárt kapuk mögött rendezi meg a KTE-Duna Aszfalt.

2020.03.11. 15:12

ParaBoccia sikerek Kiskunlacházán

Eredményes évkezdést tudhatnak maguk mögött a Mercedes-Benz Gyár KMSE sportolói a hétvégén Kiskunlacházán megrendezett ParaBoccia verseny eredményei kapcsán.

2020.03.09. 20:29

Kecskeméti sikerek a BÁCSVÍZ KUPA úszóversenyen

A BÁCSVÍZ KVSC és a Kecskeméti Fürdő rendezte meg a jubileumi, XXXV. BÁCSVÍZ KUPA Úszóversenyt a hétvégén, március 7-8-án. A versenyen 28 egyesület csaknem 350 versenyzője, 1364 alkalommal állt rajtköre, amelyre a BÁCSVÍZ KVSC 33 sportolóval nevezett. Remek egyéni csúcsok születtek, valamint érmekből sem volt hiány. A csapatverseny győztese az Érdi Úszósport Kft. lett, de örömteli, hogy a dobogó második és harmadik fokára két kecskeméti csapat, a BÁCSVÍZ KVSC, illetve a KESI állhatott fel. Egyéni LEN pont kupát vihetett haza a BÁCSVÍZ KVSC két versenyzője, Mohay Janka és Kiss-Pauditz Aliz.

2020.03.09. 10:49

Asztalitenisz OB Kecskeméten

A kecskeméti Mercedes-Benz Sport Akadémián rendezte meg a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér február 28. és március 1. között a több korosztály versenyeit összefogó országos asztalitenisz-bajnokságot.

2020.03.08. 22:17