2019. Augusztus 21. Szerda  Sámuel

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Újra élvonalban a kecskeméti futsalosok

Tíz évet kellett várni, hogy újra az élvonalban szerepeljenek a kecskeméti futsalosok. Noha korábban teljesen más vezetéssel és koncepcióval volt jelen városunk az országos térképen a Hírös Futsal Club SE révén, amely végül a 2009/2010-es szezonra már nem nevezett az MLSZ-nél.

2019.08.16. 13:12

A Kecskeméti Sportiskola jégkorongozói Sátoraljaújhelyen edzőtáboroztak

A Kecskeméti Sportiskola jégkorong szakosztályának 32 játékosa Sátoraljaújhelyen jeges edzőtáborban vett részt július 29-e és augusztus 2-a között.

2019.08.13. 16:42

A Sportiskola jégkorongozói Sátoraljaújhelyen edzőtáboroztak

A Kecskeméti Sportiskola jégkorong szakosztályának 32 játékosa Sátoraljaújhelyen jeges edzőtáborban vett részt július 29-e és augusztus 2-a között. Szabó István Pál, a KESI jégkorongozóinak vezetőedzője hangsúlyozta: az edzőtábor elérte a célját, mert kitűnő körülmények között, kiváló jégcsarnokban edzhettek a gyerekek a nyár közepén.

2019.08.13. 15:53

Egy félidőn át partiban volt a Scoregoal

Harmadik edzőmérkőzését játszotta csütörtökön este a kecskeméti futsalcsapat. Vendéglátójuk az a Dunaferr volt, amely tavaly a 4. helyen zárta az élvonalt.

2019.08.09. 08:46

Párjának üzent gólja után a 14 éves álmát beteljesítő Hirman Kristóf

Hirman Kristóf vasárnap először futhatott ki kezdőként felnőtt bajnoki meccsre a KTE színeiben, amit rögtön góllal tudott emlékezetessé tenni a Dabas-Gyón ellen. A fiatal védekező középpályás gólja után párjának üzent.

2019.08.07. 09:29

Boronkay Péter újra dobogós az épek között

Vasárnap Boronkay Péter a Fadd- Domboriban megrendezett Sportolna Triatlon Fesztiválon vett részt. A több mint 300 fő résztvevő több kategóriában indulhattak, a legtöbben mégis a sprint távot (750 m úszás, 20 km kerékpár, 5 km futás) választották. Péter a 115 versenyző közül összesítésben hatodikként ért célba, amivel korosztályában a dobogó második fokára állhatott fel - írja a Peter Boronkay - Multisport Triathlete Facebook oldal.

2019.08.06. 12:13

7 világbajnoki aranyérmet nyert a Kecskeméti Spartacus Sportkör két dobó atlétája

Hagyományosan a Tatai Olimpiai Edzőtábor területén rendezték meg az LSW-WTC Dobó Világbajnokságot, idén már 13. alkalommal. A Kecskeméti Spartacus Sportkör két versenyzője összesen 10 versenyszámban nyert érmet.

2019.08.05. 11:09

Ezüstérmet és negyedik helyet szerzett Horváth Gábor szenior atléta

Tatán a hétvégén három napon át rendezték meg XIII. alkalommal a Speciális Dobószámok Világbajnokságát. A versenyen 139 szenior dobó atléta lépett a pályákra, dobó körökbe akik több számban is indultak.

2019.08.05. 09:50