2018. November 20. Kedd  Jolán

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Minden korosztály versenyzett a kecskeméti Grand Prix díjugrató versenyen

Négynapos, kiemelt országos Grand Prix, díjugrató versenyt rendeztek, a kecskeméti Airvent Lovas Club, Pataki Ménes helyszínén május 10-13 között.

A csütörtökön kezdődött országos versenyen, a négy nap alatt különböző versenyszámokban, kategóriákban, magasságokban, versenyzőknek és amatőröknek is lehetőségük nyílt megmérettetni magukat. Minden korosztály, gyerek, fiatal lovas, felnőtt versenyzett az országos nagydíjon.

A versenyen 24 versenyszámban, mintegy 625 startot hajtottak végre, összesen 280 lóval.

A kiváló időjárás mellett, az ország ma legkorszerűbb versenypályáján, felújított környezetben zajlottak a versenyek.

A Pataki Mihály tulajdonos által tervezett és kivitelezett versenypálya azért különleges, mert bármilyen időjárási körülmények között folyamatosan képes a pálya talaját, nedvességét szinten tartani.

A Grand Prix verseny eredményei:

A felnőtt Grand Prix győztese, ifj. Máthé István - Casus Bibendi nevű lovával (Gyula Farm Miskolc LSC)

Az U25 Grand Prix győztese Weinhardt Virág - Bognár Jen-Cor nevű lovával (Kiskunhalasi LTSE)

A Horze Gyermek Grand Prix győztese Kelemen Zsolt Péter – Gizi nevű lovával (Orgoványi Lovas Klub)

A VWI Holding Amatőr Grand Prix győztese - Sáripuszta Hadnagy nevű lovával (Állatorvos-tud. Kar TLC)

A verseny és életképet a szombati versenynapon készültek.