2019. Július 16. Kedd  Valter

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Zsámbékon remekeltek a hírös judokák

Húsz fővel nevezett a kecskeméti Hírös Judo Sport Egyesület a Zsámbékon megrendezett KMRJSZ Bushido Kupára, ahol nagyon szép sikereket értek el.

KMRJSZ Bushido Kupa Diák A, B, C, Serdülő, Ifjúsági KRV.

Zsámbék, 2019.05.12.

Ifjúsági korosztály lány:            +70 kg.      Madarász Luca         III. helyezett

2002-2004-es szül.

Serdülő korosztály lány:              44 kg.      Szekeres Kata Sára     II. helyezett

2005-2006-os szül.                         52 kg.      Hajagos Petra            III. helyezett

                                                        36 kg.      Makkai Szonja             I. helyezett

 

Serdülő korosztály fiú:                40 kg.       Bajáki Milán               II. helyezett

2005-2006-os szül.

Diák „A” korosztály fiú:              54 kg.      Patkós Marcell             II. helyezett

2007-es szül.                                  +66 kg.     Lakó Botond                 I. helyezett

 

Diák „A” korosztály lány :          35 kg.       Makkai Szonja             I. helyezett

2007-os szül.                                  45 kg.       Szekeres Kata Sára      I. helyezett

 

Diák”B” korosztály fiú:               35 kg.       Tóth Levente               II. helyezett

2008-as szül.                                  45 kg.        Sinkó István                 I. helyezett

 

Diák „D” korosztály fiú:              27 kg.       Bedőcs Ferenc             I. helyezett

2010-12es szül.                                                Nyári Kolos                II. helyezett                              

                                                        29 kg.       Somoskövi Gergő     III. helyezett

                                                                         Kerekes Zsombor     III. helyezett

                                                        50 kg.       Szabó Milán                II. helyezett

                                                        25 kg.       Tóth Zsombor             II. helyezett

                                                                         Györe Koppány         III. helyezett

                                                        22 kg.       Pátkai Balázs             III. helyezett

                                                        41 kg.       Rebek Dominik             I. helyezett

                                                        24 kg.       Györe Csanád            III. helyezett

                                                        32 kg.       Szénási Noel                 II. helyezett

Kecskemét percről percre

Élő adás